Konferencja Strefy Ex

wstecz

 

 

Szanowni Państwo,

 

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XXI Konferencję Strefy Ex „Bezpieczeństwo, Jakość, Efektywność”, która odbędzie się 1-2 kwietnia 2020 roku w Sopocie. W tym roku, będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w wykładach, na których omówimy zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa przemysłowego, w tym bezpieczeństwa energetycznego kraju.

 

Dodatkowo chcemy poruszyć, tak ostatnio „palące” tematy związane z szeroko rozumianą jakością energii elektrycznej oraz efektywnością energetyczną w ujęciu krajowych, jak i światowych trendów oraz standardów. Swoje wystąpienie potwierdzili już m.in. prof. dr inż. Arnhold Thorsten z IECEx, prof. Zbigniew Hanzelka z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, dr Michał Górny, Mecenas Michał Behnke, dr inż. Zdzisław Salomonowicz, mgr inż. Maciej Stryjecki oraz dr inż. Andrzej Tyszecki.

 

Ponadto, po zakończeniu wykładów pierwszego dnia konferencji, zapraszamy Państwa na panel dyskusyjny, który będzie okazją do aktywnego udziału i wymiany doświadczeń. Tematem panelu będzie „Bezpieczeństwo przemysłowe wczoraj, dziś i jutro. 21 lat doświadczeń”. 

 

Program konferencji, już tradycyjnie, zostanie uzupełniony szkoleniami Akademii Bezpieczeństwa ASE. W nadchodzącej edycji zapraszamy na szkolenia:

  • Eksploatacja urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym w atmosferach gazowych i pyłowych
  • Inteligentne systemy poprawiające parametry jakości energii elektrycznej umożliwiające uzyskanie oszczędności w zużyciu energii elektrycznej”.

 

Cena promocyjna:

1100 zł (+23%VAT) dla grup 4+ oraz zgłoszeń złożonych do 21.02.2020 r.

 

Termin konferencji:

1-2 kwietnia 2020 r. (środa-czwartek), istnieje możliwość przyjazdu 31 marca

 

Miejsce konferencji:

Hotel Haffner w Sopocie, ul. Jana Jerzego Haffnera 59

 

Koszt uczestnictwa:

1300 zł (+23%VAT) podana kwota nie obejmuje ceny noclegu

 

Serdecznie zapraszamy